Kontakt

Divider

Kontaktandmed

Divider

Aadress

E-mail

Tööaeg

Juhtkond ja tugipersonal

Divider

Direktor Tiiu Rõuk

tiiu.rouk@sakuvald.ee, 5166550. Vastuvõtuaeg kokkuleppel.

Juhiabi Edith Laurimaa

edith.laurimaa@paikesekild.ee

Õppejuht Marika Liivik

marika.liivik@sakuvald.ee

Tugisspetsialistid Margit Kalda, Hanna-Liisa Markna, Pille Maasik

tugiteenus@paikesekild.ee

Tervishoiutöötaja Kertu Iisop

tervishoiutootaja@paikesekild.ee

Kunstiterapeut Kadri Otsepp

kunstiteraapia@paikesekild.ee

Mänguterapeut Elsi Medina

manguteraapia@paikesekild.ee

Eesti keele õpetaja Leevi Kaustel

eestikeel@paikesekild.ee

Liikumisõpetajad Egle Kõrvas,
Ene Rahuoja, Helle Talts, Jaanus Kaiva

Muusikaõpetajad Leevi Kaustel,
Aili Brett

Hoolekogu

2022. -2023. õppeaasta hoolekogu koosseis

Divider
rühm esindaja kontakt
Meelespea Helen Siren to.helen.siren@gmail.com
Karikakar Tiina Seetur tiinaseetur@gmail.com
Kannike Kristel Zimmermann kristel.zimmermann@hotmail.com
Piibeleht Kate Kivi info.mainline@gmail.com
Nurmenukk Rait Otto otto.rait@gmail.com
Pääsusilm Aigi Kuusmann aigimeltsas@gmail.com
Sinilill Kristiina Lillestik kristiina9@hotmail.com
Võilill Marko Tomberg marko.tomberg@gmail.com
Kelluke Nele Raat nele.raat@gmail.com
Kullerkupp Kairi Koolme kairikoolme@hot.ee
Rukkilill Kadri Jürjan kadrijurjan@gmail.com
Karukell Anti Tammissaar anti.tammissaar@gmail.com
Ülane Romet Rahuoja rometrahuoja@gmail.com
Tulikas Indrek Traks traksipere@gmail.com
Kuldtäht Ines Arna ineskar@gmail.com
Ristikhein Marena Berk marena.berk@gmail.com
Moon Marju Tulva marju.tulva@gmail.com
Varsakabi Enely Rannas enelyrannas@gmail.com
Õpetajate esindaja Riina Eerme riina.eerme@gmail.com
Vallavalitsuse esindaja                               Katrin Parve katrin.parve@sakuvald.ee

Võta meiega ühendust!

Divider