Kontakt

Divider

Kontaktandmed

Divider

Aadress

E-mail

Tööaeg

Juhtkond ja tugipersonal

Divider

Direktor Tiiu Rõuk

tiiu.rouk@sakuvald.ee, 5166550. Vastuvõtuaeg kokkuleppel.

Juhiabi Edith Laurimaa

edith.laurimaa@paikesekild.ee

Õppejuht Marika Liivik

marika.liivik@sakuvald.ee

Tugisspetsialistid Margit Kalda, Hanna-Liisa Markna, Pille Maasik

tugiteenus@paikesekild.ee

Tervishoiutöötaja Kertu Iisop

tervishoiutootaja@paikesekild.ee

Kunstiterapeut Kadri Otsepp

kunstiteraapia@paikesekild.ee

Mänguterapeut Elsi Medina

manguteraapia@paikesekild.ee

Eesti keele õpetaja Leevi Kaustel

eestikeel@paikesekild.ee

Liikumisõpetajad Egle Kõrvas,
Ene Rahuoja, Helle Talts, Jaanus Kaiva

Muusikaõpetajad Leevi Kaustel,
Aili Brett

Hoolekogu

2021. -2022. õppeaasta hoolekogu koosseis

Divider
rühm esindaja kontakt
Meelespea Helen Siren to.helen.siren@gmail.com
Karikakar Tiina Seetur tiinaseetur@gmail.com
Kannike Kristel Zimmermann kristel.zimmermann@hotmail.com
Piibeleht Kate Kivi info.mainline@gmail.com
Nurmenukk Rait Otto otto.rait@gmail.com
Pääsusilm Helen Vasemägi helen.heringson@gmail.com
Sinilill Kristiina Lillestik kristiina9@hotmail.com
Võilill Marko Tomberg marko.tomberg@gmail.com
Kelluke Karin Enke karin.enke@hotmail.com
Kullerkupp Kairi Koolme kairikoolme@hot.ee
Rukkilill Kadri Jürjan kadrijurjan@gmail.com
Karukell Anti Tammissaar anti.tammissaar@gmail.com
Ülane Liina Kruus liina.kruus@mail.ee
Tulikas Liisi Teder liisi.teder@gmail.com
Kuldtäht Renee Rass renee.rass@gmail.com
Ristikhein Marena Berk marena.berk@gmail.com
Moon Marju Tulva marju.tulva@gmail.com
Õpetajate esindaja Elsi Medina elsa.liisa@hotmail.com
Pidaja esindaja                               Heli Veersalu heli.veersalu@sakuvald.ee

Hoolekogu juhatus: Anti Tammissaar (esimees), Tiina Seetur, Kristiina Lillestik ja Liisi Teder.

Võta meiega ühendust!

Divider