Kontakt

Divider

Kontaktandmed

Divider

Aadress

E-mail

Tööaeg

Valverühmade telefon

Juhtkond ja tugipersonal

Divider

Direktor Tiiu Rõuk

tiiu.rouk@sakuvald.ee, 5166550. Vastuvõtuaeg kokkuleppel.

Juhiabi Edith Laurimaa

edith.laurimaa@paikesekild.ee, 6728722

Õppejuht Marika Liivik

marika.liivik@sakuvald.ee

Tugisspetsialistid Margit Kalda, Hanna-Liisa Markna, Pille Maasik, Anneli Tuulik

tugiteenus@paikesekild.ee

Tervishoiutöötaja Kertu Iisop

tervishoiutootaja@paikesekild.ee

Kunstiterapeut Kadri Otsepp

kunstiteraapia@paikesekild.ee

Mänguterapeut Elsi Medina

manguteraapia@paikesekild.ee

Eesti keele õpetaja Leevi Kaustel

eestikeel@paikesekild.ee

Liikumisõpetajad Egle Kõrvas,
Ene Rahuoja, Helle Talts, Jaanus Kaiva

Muusikaõpetajad Leevi Kaustel,
Aili Brett

Hoolekogu

2023. -2024. õppeaasta hoolekogu koosseis

Divider
RÜHM ESINDAJA KONTAKT
Meelespea Helen Siren to.helen.siren@gmail.com
Karikakar Tiina Seetur tiinaseetur@gmail.com
Kannike Kätlin Tamme tamme.katlin@gmail.com
Piibeleht Andero Piberman andero1991@gmail.com
Nurmenukk Rait Otto otto.rait@gmail.com
Pääsusilm Aigi Kuusmann aigimeltsas@gmail.com
Sinilill Tiina Soobik tiina.soobik@gmail.com
Võilill Triin Tubala triintubala@gmail.com
Kelluke Siim Sanglepp sanglepp@gmail.com
Kullerkupp Merilin Saarepuu merilin.saarepuu@gmail.com
Rukkilill Piia Raidalu piia.raidalu@gmail.com
Karukell Anti Tammissaar anti.tammissaar@gmail.com
Ülane Romet Rahuoja rometrahuoja@gmail.com
Tulikas Martin Kuustik martin.kuustik@gmail.com
Kuldtäht Ines Arna ineskar@gmail.com
Ristikhein Marena Greenbaum marena.berk@gmail.com
Moon Kaisa Vähi kaisa.vahi@gmail.com
Varsakabi Enely Rannas enelyrannas@gmail.com
Hiirehernes Viktoria Januskevits viktoriajanuskevits@gmail.com
Õpetajate esindaja Kadri Virgebau kadrivirgebau@gmail.com
Vallavalitsuse esindaja                               Katrin Parve katrin.parve@sakuvald.ee

Ligipääsetavus

Divider

Päikesekillu parklates puuduvad märgistatud ja nõuetekohased  invaparkimiskohad.  Hoone peasissepääsu juures on kaldtee, siseruumides olemas invatualettruumid, ratastooliga hoones liikumine võimalik valdavalt ilma eriliste takistuseta.